اقدامات لازم در صورت ابتلا کودکان به امیکرون

اقدامات لازم در صورت ابتلا کودکان به امیکرون | سونوگرافی پستان اصفهان

اقدامات لازم در صورت ابتلا کودکان به امیکرون چیست؟

مانند هر بیماری دیگری، شما باید درباره مراجعه به مراکز درمانی، با پزشکان و متخصصین پزشکی مشورت کنید. در مورد بعضی از کودکانی که آزمایش ابتلا آن ها به کرونا، مثبت شده است، مجبور نیستید که به مراکز درمانی مراجعه کنید. اگر آن ها مشکل تنفسی یا تب بالا و مزمن بروز نداده اند، لزوماً به مراقبت پزشکی نیاز ندارند. همراه باشید با دکتر فاطمه کرمی سونوگرافی پستان اصفهان تا بدانیم اقدامات لازم در صورت ابتلا کودکان به امیکرون چیست؟

با این حال، باید به این نکته توجه داشته باشید که اورژانس بیمارستان ها، در این روزها، بسیار شلوغ و پر ازدحام است. بنابراین یک راه عالی برای تصمیم گیری درباره روش درمانی کودکتان، تماس با یک متخصص اطفال است. زمانی که با یک پزشک‌ اطفال تماس گرفتید، می توانید درباره روش درمانی مناسب برای کودکتان، با او مشورت کنید.

چه زمانی باید به بیمارستان مراجعه کنیم؟

به طور کلی، باید به این نکته توجه داشته باشید که کووید۱۹، یک بیماری تنفسی است. به این معنی که والدین باید در مورد کودکان مبتلا به کووید۱۹، همانطور که در مورد هر نوع ویروس تنفسی دیگر، مانند آنفولانزا یا برونشیت، عمل می کنند، اقدام نمایند. اگر کودکتان مشکل تنفسی دارد، وقت آن است که سریعا به بیمارستان مراجعه کنید.

اقدامات لازم در صورت ابتلا کودکان به امیکرون | سونوگرافی پستان اصفهان

اگر به نظر می رسد که کودکتان در حال خفگی و دچار تنگی نفس است، یا این که فقط احساس تنگی نفس می کند و رنگ پوست او تغییر پیدا کرده است، در اسرع وقت به بیمارستان مراجعه کنید. علل دیگری نیز برای ضرورت مراجعه به بیمارستان، وجود دارد.

به عنوان مثال، اگر کودک واقعاً بی حال است، به طور طبیعی به محرک ها پاسخ نمی دهد، یا بدن وی کم آب است و نمی تواند مایعات را مصرف کند، برای تعیین وضعیت سلامتی او و اتخاذ یک روش درمانی مناسب، بهتر است سریعا به یک‌ بیمارستان مراجعه کنید.

امیکرون در کودکان چگونه درمان می شود؟

به طور کلی، در اورژانس، کارهای زیادی برای کمک به کودک شما انجام خواهد شد. زمانی که تنفس کودک، آن قدر با دشواری می شود که او مجبور است از عضلات خود استفاده کند و به همین علت، خسته می شود، ممکن است نیاز به لوله گذاری داشته باشد. پزشکان سعی می کنند با ارائه کردن سریع اکسیژن اضافی از طریق کانولای بینی، از بروز این وضعیت پیشگیری کنند.

علائم بروز دشواری در تنفس، شامل نفس نفس زدن و تنفس سریع یا تنفس نزدیک به استخوان ترقوه یا در شکم یا قفسه سینه است. کودکان همچنین ممکن است هنگام گریه کردن، علائم کم آبی را نشان دهند. در واقع، آن ها گریه می کنند، اما اشک تولید نمی شود. به طور کلی، مدیریت بیماری کووید، مانند مدیریت سایر ویروس ‌ها است. شما باید به خوبی استراحت کنید.

دکتر فاطمه کرمی سونوگرافی پستان اصفهان


مطالعه بیشتر:

نکاتی که باید قبل از ماموگرافی بدانیم

هدف و نتیجه جواب بیوپسی پستان

دلایل فشرده سازی سینه در ماموگرافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *