طرز قرار گیری در دستگاه ام آر آی

طرز قرار گیری در دستگاه ام آر آی

طرز قرار گیری در دستگاه ام آر آی

پس از اینکه به اتاق ام آر آی راهنمایی شدید از شما خواسته می شود که به صورت دمر روی تخت مخصوص دراز  بکشید .وسیله ای (کویل) زیر سینه شما قرار داده می شود که دارای دو محفظه خالی جهت قرار گرفتن سینه های شما می باشد.شما می بایست سینه های خود را کاملا درون این دو محفظه قراردهید .

عدم تکان خوردن شما در طول ام آر آی بسیار اهمیت دارد .به همین دلیل قبل از شروع کار حتما باید وضعیت خوابیدن خود را ثابت کنید به طوری که کاملا احساس راحتی وآرامش داشته باشید .سپس ام آر آی شما شروع به تصویربرداری می شود .اگر درخواست شما باتزریق باشد کارشناس در حین انجام MRI به داخل اتاق آمده واز رگ دست شما تزریق ماده حاجب را انجام خواهد داد .

کل پروسه انجام MRI حدودا ۴۰دقیقه خواهد بود وپس از اتمام کار شما می توانید بخش را ترک کرده وبه کارهای روزمره خود بپردازید .
مفتخریم در مرکز تصویربرداری پزشکی پایتخت در روزهای پنجشنبه در کلیه مراحل انجام تست MRI BREAST سرکار خانم دکتر مریم نوری از پزشکان رادیولوژیست مجرب در زمینه BREAST و همچنین کارشناس مخصوص این تست حضور مستمر داشته و تصویربرداری را تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه داده می شود. شایان ذکر است برخلاف مراکز دیگر در پایان کار بیمار جوابهای تست برست آماده شده و در همان روز در اختیار بیمار قرار می گیرد.

دکتر فاطمه کرمی

MRI پستان اصفهان

متخصص رادیولوژی ، فلوشیپ تصویربرداری پستان، فلوشیپ تصویربرداری موسکلواسکلتال ، دارای بورد تخصصی

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *