انتقال عفونت کرونا ویروس از طریق هوا ممکن است ؟

سونوگرافی پستان اصفهان انتقال عفونت کرونا ویروس از طریق هوا ممکن است ؟

آیا بیماری ویروس کرونا از طریق هوا منتقل می‌شود؟

هنگام شیوع یک ویروس جانوری جدید و انتقال آن به جوامع انسانی مثل عفونت کرونا ویروس ، متخصصان معمولا خدا را شکر می­‌کنند که این ویروس ، سرخک نیست . بر اساس دانسته­‌های ما ، ویروس سرخک بیش از هر ویروس دیگری واگیردار است. هر کیس مبتلا به سرخک می‌­تواند ۱۲ تا ۱۸ فرد جدید را آلوده کند که این تعداد ابتلا، در مقایسه با ۶ عدد ابتلا به فلج اطفال، آبله و سرخجه، رقم بسیار بالایی است. تخمین زده می­‌شود که هر کیس مبتلا به کروناویروس جدید می­‌تواند دو تا سه فرد دیگر را آلوده کند.

در حال حاضر اما، گزارش­‌های متناقضی در مورد آیروسل بودن یا نبودن کروناویروس جدید وجود دارد. مطالعاتی که عنوان می­‌کنند عفونت کرونا ویروس جدید ممکن است آیروسل باشد، مقدماتی بوده و در تضاد با پژوهش‌­های دیگر هستند. بر اساس پژوهش‌­های انجام شده، در اتاق بیمارستان مبتلایان به Covid-19، ذرات آیروسل کروناویروسی یافت نشده است.

سونوگرافی پستان اصفهان فاصله‌گذاری اجتماعی چیست و چرا باید رعایت شود؟

فاصله‌گذاری اجتماعی چیست و چرا باید رعایت شود؟

با افزایش جهانی تعداد کیس‌­های مبتلا به عفونت کرونا ویروس ، ما خواستار آنیم تا همه­‌ی مردم، به فاصله­‌گذاری اجتماعی و یا در صورت امکان، به قرنیطه خانگی روی آورند. تلاش تک‌­تک ما به عنوان عضوی از جامعه ضروری است. اقدامات شما، نه تنها روی خودتان، بلکه بر روی عزیزانتان و نیز آسیب پذیرترین افراد جامعه ما اثرگذار است.

اقدامات شما در همین لحظه می­‌تواند زندگی افراد زیادی را نجات دهد: زندگی یک همسایه، یک دوست، یک همکار و یا یکی از اعضای یک خانواده. با خواندن این نوشته با مفهوم فاصله‌گذاری اجتماعی و اهمیت آن آشنا شوید.


مطالب پیشنهادی : 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *